Уряд призначив тимчасових керівників «Укравтодору» і Держкіно

Олег Федоренко раніше був начальником Управління експлуатації доріг в «Укравтодорі» — Уряд призначив тимчасових керівників «Укравтодору» і Держкіно
Олег Федоренко раніше був начальником Управління експлуатації доріг в «Укравтодорі»
27 вересня Кабмін оголосив конкурс на зайняття посади голови Державного агентства автомобільних доріг Об этом сообщает mediavektor.in.ua со ссылкой на СМИ.


Кабінет міністрів призначив Олега Федоренка тимчасово виконуючим обов’язки глави Державного агентства автомобільних доріг України. Про це йдеться в повідомленні пресслужби Кабміну.


Повідомляється, що раніше Федоренко був начальником Управління експлуатації доріг в «Укравтодорі».


Також Кабмін призначив Юлію Шевчук головою Державного агентства України з питань кіно. Згідно декларації на сайті НАЗК, Шевчук була начальником юридичного відділу в Держагентстві з питань кіно.


Нагадаємо, з 27 вересня Кабмін оголосив конкурс на зайняття посади голови Державного агентства автомобільних доріг.


Раніше керівник Державного агентства автомобільних доріг Славомір Новак подав заяву про відставку. Як повідомляється, Новак йде з посади через «нові пропозиції» та «особисті плани».


Нагадаємо, 19 серпня голова Держкіно Пилип Іллєнко подав заяву про звільнення за власним бажанням. Іллєнко заявив, що вважає основні цілі своєї роботи на посаді голови Держкіно досягнутими. В той же час його подальша його професійна діяльність буде пов’язана з українським кіно.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/uryad-priznachiv-timchasovih-kerivnikiv-ukravtodoru-i-derzhkino-629594.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя